Nje Nga Pregatitjet E Gjysheve Tona Qe Tashme Po Kthehet Ne Trend : Largon Plot 5 Kg Ne Vetem 12 Dite

Humbja e peshës me përbërës të shëndetshëm dhe pa efekte an ësore është një dëshirë e shumë njerëzve të cilët kanë probleme me kilet e tepërta.

Kjo është një sfidë më vete e cila kërkon vullnet dhe për më tepër duhen zgjedhur metodat më efikase që nuk shkaktojnë ef ekte anësore.

Uji me limon është pija më e zakonshme dhe më e thjeshtë që njerëzit përdorin.
Por, harrojeni atë, sepse ky është trendi më i ri i elim. inimit të kileve të tepërta.

Përzierja e ujit me qitro dhe rozmarinë do t’ju mahnisë me efektin e saj, sepse përshpejton metabolizmin tuaj në vetëm pak minuta.
Përbërësit:

½qitro,

1 degë e vogël ozmarinë,
1 gotë ujë të ngrohtë.

Përgatitja dhe përdorimi:

Shtydhni qitron dhe hidheni lëngun në një gotë me ujë të ngrohtë. Vendosni në të edhe një degë të vogël rozmarinë.
Përziejini mirë dhe pijeni menjëherë. Rekomandohet të konsumohet me sotmakun bosh.

Kjo pije përveçse ka një shije të mirë, përshpejton metabolizmin tuaj në mënyrë të çmendur.

Be the first to comment on "Nje Nga Pregatitjet E Gjysheve Tona Qe Tashme Po Kthehet Ne Trend : Largon Plot 5 Kg Ne Vetem 12 Dite"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*