Njihuni me familjen që lindin vetëm binjakë: Zoti i bekoftë të gjithë dhe qofshin të shëndetshëm…


Alanna Merrie dhe burri i saj Paul, u bënë në nëntor 2015 prindër të dy fëmijëve të quajtur Troy dhe Kaius , dy djemve të vegjël të lindur me shëndet të plotë.

Veçantia e këtij çifti? Babai i Alanna-s kishte dy vëllezër binjakë ndërsa nëna e saj, ndërkohë, kishte edhe binjakë në familjen e saj! Shanset që një ditë të lindnin binjakë ishin të mëdha për Alanna dhe Paul.

Ata u gëzuan shumë kur dëgjuan lajmin.

Te gjithe u habitën nga ky fakt dhe theksuan se fëmijët gëzojnë shëndet të plotë.

Be the first to comment on "Njihuni me familjen që lindin vetëm binjakë: Zoti i bekoftë të gjithë dhe qofshin të shëndetshëm…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*