Nuk do ta besoni se kush është personi në foto (Foto)

Nuk do ta besoni se kush është personi në fot- Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Rona Nishliu.Ajo së fundmi ka kujtuar kohën kur ka qenë e vogël. Rona ka postuar një fotografi ku shihet së bashku me babin e saj.’Hi hi nje top dhe babai’, kishte shkruar ai në profilin e saj në Instagram.Sht ypn! ne fo to r3k 1a men me po sht3 nd! qn! p amj3 t.

Be the first to comment on "Nuk do ta besoni se kush është personi në foto (Foto)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*