Nuk E Meriton Fjalën NENE Kjo Grua/ Nëna Shqiptare Për Pak Sa S’ja Mori Frymën Të Birit, Shyqyr Shpëtoi I Vogli

Të martën është arr estuar një grua nga Istogu që kishte rr ahur fëmijën e saj me ka bllo.

Rastin për Klan Kosovën e ka konfirmuar zëdhënësi i p olicisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

“Rasti është njoftuar në p olici dhe nëna është arr estuar me vendim të prok urorit për 48 orë.
Fëmija ka marrë tre tman mjekësor, ku i janë hasur edhe lë ndime në pjesët e ndryshme të trupit. Ndërsa, fëmija është dërguar i sigurt tek një familje që pranojnë vullnetarisht fëmijë dhe nuk është vendosur ende nëse do i kthehet nënës”, ka thënë ai.shtyp hapsiren reklamuese dhe shiko vazhdimin e tragjedise

Be the first to comment on "Nuk E Meriton Fjalën NENE Kjo Grua/ Nëna Shqiptare Për Pak Sa S’ja Mori Frymën Të Birit, Shyqyr Shpëtoi I Vogli"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*