Nuk i duan burrat/ Këto vajza martohen me njëra tjetrën; Jemi mirë bashkë, po në krevat s’bëjmë gjë

Nj grua hom*s*ksuale dhe shoqja e saj e ngushtë kanë vendosur të martohen së bashku dhe të kenë një lidhje të hapur.

Deidre Olsen, 30 vjeç dhe shoqja e saj modele Chiderah Sunny, 25 vjeç të dyja nga Kanada, ndjenë një kimi të menjëhershme mes tyre kur u takuan dy vjet më parë.

Ato tani jetojnë së bashku në Gjermani me qenin e tre 13-vjeçar. Marrëdhënia e tyre u kthye në diçka më shumë kur dyshja vendosën të martoheshin më 25 Shkurt 2021.

Që herën e parë që ato u takuan me njëra-tjetrën patën një tërheqje shumë të madhe dhe e ndjenë sikur ishin shoqe shpirti. Chiderah i propozoi Deidre me vetëm tre nga miqtë e tyre të ngushtë që morën pjesë në dasmën e tyre.

Chiderah tha për FEMAIL:

” E dija që e doja Deidre kur u transferuam për herë të parë në Berlin. Gjithçka ishte thjesht kaq magjike dhe e bukur. Perceptimi im për martesën ka ndryshuar. Nuk është e rrënjosur në dashurinë romantike, të cilën unë isha e kushtëzuar ta besoja.

Të dyja vajzar kërkojnë s*ks të rastësishëm dhe shoqëri diku tjetër dhe këmbëngulin se janë të hapur për të evoluar marrëdhënien e tyre.

Deidre shtoi: Ne e kuptuam se ishim shoqe shpirti kur u transferuam në Gjermani, duke pasur parasysh sa magji ndodh kur jemi së bashku. Para takimit me Chiderah, nuk kisha njohur kurrë dikë që kishte një ndikim kaq të fuqishëm në jetën time. Me të, malet lëvizin .

Chiderah i propozoi Deidre pasi u zhvendos në Berlin në 30-vjetorin e Deidre dhe pjesëmarrës ishin vetëm 3 miqtë e tyre. Familja dhe miqtë janë mbështetës të vendimeve të tyre. Dyshja kërkon që të provojnë edhe eksperiencën e bashkë-prindërimit dhe krijimin e një familje.

Vajzat homoseksuale janë të martuara, por nuk kryejnë kurrë marrëdhënie intime

Be the first to comment on "Nuk i duan burrat/ Këto vajza martohen me njëra tjetrën; Jemi mirë bashkë, po në krevat s’bëjmë gjë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*