Nuk jua pret mendja se sa vjeç është Mirani i serialit Hercai…

Seriali më i ri turk, “Hercai” ka thyer rekorde shikueshmërie që nga shfaqja e episodit të parë.

Ky serial ka nisur transmetimin në ekranin e televizionit turk ATV në mars, nga ky po thyen rekorde shikueshmerie gjithandej duke qëndruar në vend të parë si seriali më i ndjekur i momentit në Turqi dhe në disa vende të tjera të Evropës.

Edhe në Shqipëri, seriali është ndër më të ndjekurit e momentit.

Rol shumë të rendësishëm në këtë serial ka edhe Akin Akinozu qe njihet për rolin e Miranit.

Ai u lind në Ankara të Turqisë më 1 janar të vitit 1990 dhe ka 29 vite.

Be the first to comment on "Nuk jua pret mendja se sa vjeç është Mirani i serialit Hercai…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*