Nuk ka ndryshuar fare/ E gjeni dot cili është personazhi në foto…


Ajo nje nga moderatoret me te dashura Arbana Osmani nisi karrieren e saj per publikun shqiptar ne Top Channel ku ajo spikati me stilin e saj.

Por Arbana se fundmi ajo ka postuar nje foto kur ajo ishte femije dhe duket shume femi i mire.

Ne ate foto ajo eshte 5 vjece , ku ajo duket me nje fustan te shkurter dhe geta . Nje femije shume i lumtur dhe i buzeqeshur.

Por dicka qe bie ne sy eshte edhe komenti i Xhemi Shehut, e cila i komenton ne shaka, ju lutemi na ndihmoni që të mirmbajmë faqen vetëm duke shtypur(mbi foton) që ndodhet më poshtë. Faleminderit për mirkuptimin SHQIPE.

Be the first to comment on "Nuk ka ndryshuar fare/ E gjeni dot cili është personazhi në foto…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*