Nuk kanë fund skandalet/ Vajzës së re që kërkon burrë në Përputhen i del video me pullë të kuqe, është me Arjan Canin duke…

Ditën e djeshme në ”Përputhen” u fut një vajzë e re me emrin Sara Malaj. Djemtë ishin të lumtur për futjen e saj në program.

Por Sara nuk është një emër i panjohur, ajo ka bërë disa këngë dhe madja ka bërë edhe bujë për një interviste që ka bërë në emisionin ” Zonë e Lirë” me gazetarin Arian Cani.

Në këtë intervsitë Sara ka treguar edhe disa foto me pullë të kuqe ku linte shumë pak vend për imagjinatë.

Dje ajo u shpreh:
Kam ardhur nga Athina dhe studioj për psikologji atje.”

Të parët që shprehën përlqim për ta ishin Atdheu dhe Andi, por edhe Mevlani. Se sa do t’i trazoj Sara ujërat në këtë program mbetet për t’u parë.

Me poshte gjeni dy video qe nuk duhet humbur.

Be the first to comment on "Nuk kanë fund skandalet/ Vajzës së re që kërkon burrë në Përputhen i del video me pullë të kuqe, është me Arjan Canin duke…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*