‘Nuk quhet vjehrrë, unë s’kam unazë në gisht’, Jonida Maliqi flet për marrëdhëniet me të ëmën e Romeos dhe planet e tyre

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj kane kohe qe po shijojne romancen e tyre si cift e madje se shpejti duket se kane edhe projekte se bashku.

Ne nje emision televiziv ajo ka treguar se ka nje bashkepunim me Romeon ku ai do jet tekst shkruesi i nje kenge.

Kur e pyeten se a ndihet e lumtur ne kete periudhe Jonida u pergjigj:

“Nuk jam supersticioze por në momente të tilla më pëlqen të jem me këmbë në tokë dhe ta shijoj çdo moment të jetës sime, pa analizuar asgjë dhe për të përjetuar çdo moment si të jetë i fundit. Jam në një fazë të paqtë të jetës sime, e mbushur me dashuri dhe mendoj se çdo qenie njerëzore në fund të ditës duhet të japë dhe të marrë dashuri.”

Ndersa per Romeon ajo trekoi se asaj ibezdis fakti qe ai kalon ore te te gjata ne palester ku jane mundur te shkojne bashke por nuk i perputen oraret.

Ndersa per marredhenien me vjehrren kur e pyeten si shkon ajo ka thene:

“Me të ëmën e Romeos e kam marrëdhënien shumë të mirë, por nuk quhet vjehrrë. Unë s’kam unazë në gisht. Romeo është shoku im, ajo është mami i Romeos. Kemi një marrëdhënie solide, shumë të mirë. Romeo ka dy prindër të mrekullueshëm, kam një kimi shumë të mirë me ta, i respektoj dhe më respektojnë në një marrëdhënie shumë solide.”

Ndersa kur u pyet per karrieren muzikore Jonida tha se ajo tashme ka gati dy produksione dhe eshte duke bashkepunuar edhe me Romeon ne njerin prej tyre pasi tjetri eshte lene pergjysem prej pandemise ngaqe artisti tjeter jeton ne Kanada e nuk kane xhiruar dot.

Be the first to comment on "‘Nuk quhet vjehrrë, unë s’kam unazë në gisht’, Jonida Maliqi flet për marrëdhëniet me të ëmën e Romeos dhe planet e tyre"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*