Pas Ndarjes Shumë Vite Më Parë Soni Dhe Flori Bëhen Bashkë/ Ja C’po Kurdisin Tani

Pas ndarjes shumë vite më parë Soni dhe Flori bëhen bashkë/ Ja c’po kurdisin tani

Dikur ishin çifti më i përfolur shqiptarë, e pas ndarjes i vetmi kujtim prej tyre ka mbetur hiti “Fluturimi 3470” me të cilin ishin pjesë e festivalit Kënga Magjike 2007.

Dhe siç duket do të jetë sërish Kënga Magjike që do t’i bashkojë pasi Soni Malaj është rikthyer për të punuar në studion e Flori Mumajesit pas shumë vitesh.
E pyetur nga produksioni i “Këngës Magjike”, Soni thotë: “Është një nga këngët më të veçanta që unë kam. Kënga mu propozua nga Threedots. Djemtë pasi përfunduan këngën thanë: “Këtë këngë vetëm Soni Malaj mund ta këndojë.”Pamjet ke tu.

Be the first to comment on "Pas Ndarjes Shumë Vite Më Parë Soni Dhe Flori Bëhen Bashkë/ Ja C’po Kurdisin Tani"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*