Paskan bërë sherr këta/ Bes Kallaku flet për Ermal Mamaqin: S’kam më gjë me atë unë

Bes Kallaku është rikthyer së fundmi në ekran me emisionin më të ri humoristik “Kosherja”.
Në rolin e moderatorit e sigurisht edhe aktorit të disa roleve të tij më të spikatura.

I futar së fundmi në Soiree.
Besi është n ga cmuar me pyetësorin “Thumbin apo Mjaltin” duke e vënë jo pa qëllim përballë disa personazheve publik.
Pyetja ju drejtuar edhe për Ermal Mamaqin, që Besi pa u menduar dy herë i dha mjaltin duke shtuar: Nuk kam asnjë gjë.

Por se pikërisht Ermalin? Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi njiheshin si dy nga personazhet e ekranit që kishin një miqësi shumë të ngushtë jashtë kamerave, deri në momentin që mbështetja që i bënin njëri tjetrit publikisht mori fund.

Të dy aktorët i janë futur fushës së kinematografisë dhe konkurrenca ka bërë të vetë. Por distancimi i tyre ndodhi si pasojë e një hatërmbetje që Bes Kallaku pati kur Ermali nuk mori pjesë në promovimin e filmit të tij, “Fal co”.

Më pas thumbat për njëri-tjetrin vazhduan rregullisht në çdo dalje të tyre televizive dhe nuk dihet çfarë marrëdhënie kanë sot ish-miqt e ngushtë.

Be the first to comment on "Paskan bërë sherr këta/ Bes Kallaku flet për Ermal Mamaqin: S’kam më gjë me atë unë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*