Përdori vetëm këta tre përbërës dhe humbi gjithë peshën e tepërt…


Humbja e peshës është një temë aktuale këto ditë. Kjo për shkak se për shumicën është e vështirë mirëmbajtja e peshës ideale të trupit në shoqërinë të cilën jetojmë.
Dhjami në trup është vështirë të digjet dhe shpesh është e vështirë të arrihen rezultatet të cilat dëshirojmë. Për fat të mirë ka mënyra natyrale që mund ta zgjidhin këtë problem.

Më poshtë është një mënyrë e lehtë për të humbur peshë:

Gjërat që ju duhen:
4lugë gjelle mjaltë,
2 lugë çaji kanellë,
500ml ujë.

Udhëzimet:
Përzieni kanellën me ujë të vluar dhe më pas lëreni të ftohet. Shtojeni mjaltin pasi të jetë ftohur uji me kanellë – mos e shtoni nëse pija është ende e nxehtë, sigurohuni që të jetë e ftohur, transmeton Gazeta Express.

Pijeni këtë para se të flini çdo ditë dhe në mëngjes kur të zgjoheni. Mos pini më shumë se gjysmë filxhani përnjëherë!

Be the first to comment on "Përdori vetëm këta tre përbërës dhe humbi gjithë peshën e tepërt…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*