Përkrahësi i VV-së që shkeli qenin me veturë: Mos u bëni merak se ka qenë qeni i PDK-së

Përkrahësi i VV-së që shkeli qenin me veturë: Mos u bëni merak se ka qenë qeni i PDK-së

Ditë më parë u publikua në rrjetet sociale video e një përkrahësi të Lëvizjes Vetëvendosje i cili duke bërë fushatë nëpërmjet një video live në rrjetet sociale e përplasi me veturë një qen endacak në rrugë.

E pasi ajo video u bë virale e u kritikua shumë, personi në fjalë ka bërë edhe një video tjetër ku ka shpërthyer në ofendime.

Ai i ka quajtur mbështetësit e PDK-së me termin “zagarë” dhe k

Be the first to comment on "Përkrahësi i VV-së që shkeli qenin me veturë: Mos u bëni merak se ka qenë qeni i PDK-së"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*