Po fitoi Rama do kthehet Fatos Nano/ Po tani do kthehet me te vertete…?

Fatos Nano, ish-kryeministri socialist, mund të rikthehet sërish në ‘shtëpinë e vjetër’.

Gazetari Bledi Mane ka hedhur idenë se Fatos Nano në zgjedhjet parlamentare të 25 Prillit do jetë imazhi i një mandati të 3-të të së majtës.

“STRATEGJIA E RE SOCIALISTE, FATOS NANO KRYETAR PARLAMENTI, EDI RAMA KRYEMINISTËR. Popullariteti i Nanos pavarësisht mungesës vizive publike ka një rritje dhe kjo do tGa sjellë fitoren e madhe”- shkruan Mane.

Tashme qe Rama fitoi zgjedhjet mbetet te shihet qfar do te ndodhe ne te vertete …

Be the first to comment on "Po fitoi Rama do kthehet Fatos Nano/ Po tani do kthehet me te vertete…?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*