Po kur u bone dhe ti nga k*rvë e Agron Llakës po kalon hu më hu/ Shqiptarët nuk i lënë kusur Rudina Dembacajt

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj është bërë një prej personazheve më të përfolur që kur pranoi lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku.

Ajo nuk heziton të publikojë fotografi nga jeta e përditshme dhe së fundmi ka postuar një imazh me partnerin duke tymosur cigare.

Imazhin e shoqëroi me një përshkrim edukues duke thënë:
“Duhani dë mton rëndë shëndetin, të zverdh dhëmbët, vjen erë e keqe, të hap barkun!
Mos e pini”.

Por ndjekësit nuk kanë kursyer mendimet e tyre për sjelljen e saj dhe për faktin që u nda nga bashkëshorti.

“Po kur u bone dhe ti plakushe m*ti nga ‘Aja’ e shokut Agron tu kalu hu n hu tashi”, ndërsa nuk ka munguar as reagimi i moderatores e cila i kthehet komentuesit:
“Plake plake po jam flakë”.

Ndërsa një tjetër komentues i thotë se pas dy viteve mund të ketë ndonjë kollovar tjetër pasi i pëlqen ti ndërrojë format.
Rudina nuk e kursen ironinë ndaj tij duke i thënë:
“Tu pa tu bo”.

Me poshte gjeni dy video qe nuk duhet humbur.

Be the first to comment on "Po kur u bone dhe ti nga k*rvë e Agron Llakës po kalon hu më hu/ Shqiptarët nuk i lënë kusur Rudina Dembacajt"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*