Portalet e bënë Andrren shtatezane për herë të dyte, reagon me shpejtesi Sinan Hoxha…

Thuhej ne portale se Andrra dhe Sinani do tehenin perseri prinder dhe ky lajm qarkullonte ne portale.

Lajmi i cili doli nga ABC News, u perhap si i vertete duke pretenduar se çifti do të bëheshin sërish prindër të një djali dhe se Andrra ishte ne muajin e 4 te shtatezanise, por asgjë nuk ishte konfirmuar prej ciftit.

Vetë kengetari Sinan Hoxha vendosi të reagojë në lidhje me këtë lajm dhe të zbulojë si është e vërteta. Ai ka treguar se janë thjesht thashetheme dhe se nuk janë në pritje të një bebushi.

Be the first to comment on "Portalet e bënë Andrren shtatezane për herë të dyte, reagon me shpejtesi Sinan Hoxha…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*