‘Pranvera nuk vjen me një lule’, Turjan Hysko publikon fotot : Jemi katër! (Foto)


Orinda Huta dhe Turjan Hysko do të bëhen prindër për herë të parë.

Çifti ka postuar fotot e fundit në Instagram, teksa duket se Orinda është në një pritje të ëmbël.

Fotot kanë marrë vëmendjen e publikut, por edhe të miqve të Turit dhe Orindës.

“Pranvera nuk vjen me një lule”, ka shkruar Turi, duke thënë se në foto janë katër, përveç qenit, atij, dhe Orindës.

Amarda Toska, Arbana Osmani, Arjola Shehu, Shemi Shehu dhe Kastro Zizo kanë qenë ndër të parët që i kanë uruar për faktin se pas disa vitesh martesë, Orinda Huta dhe Turjan Hysko, do të bëhen prindër për herë të parë.

/a.m/NOA.al

Be the first to comment on "‘Pranvera nuk vjen me një lule’, Turjan Hysko publikon fotot : Jemi katër! (Foto)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*