Prej vitesh zgjidh hallet e shqiptarëve/ Kjo është vila madhështore ku jeton zonja Eni…VIDEO

Na mbetën sytë/ Ju zgjidh hallet shqiptarëve, shihni banesZhn përrallore ku jeton zonja Eni:Eni Çobani shquhet si njëra ndër figurat televizive më simpatike të ekranit.

Ajo shfaqet gjithmonë e kuruar në detaje para publikut, ndërsa arrin të rrëmbejë vëmendjen me simpatin dhe bukurin e saj, dhe e tillë duket se është edhe kur nuk përdor fare grim.

Por edhe shtëpia e saj duket ashtu një prej më të bukurave.

Be the first to comment on "Prej vitesh zgjidh hallet e shqiptarëve/ Kjo është vila madhështore ku jeton zonja Eni…VIDEO"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*