PS-ja kërkon shkarkimin e tij nga Presidenca, Meta feston datëlindjen e djalit: Besa- Besë me Besarin

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka publikuar një foto ku shfaqet me djalin e tij Besarin, i cili feston sot ditëlindjen e 21-të.

Nuk mund të mungonte një mesazh patriotik që shoqëron foton dhe shtrëngimin e tyre të duarve.

“Besa-Besë me Besarin sot për ditëlindjen e tij!”, shkruan Presidenti Meta.

Be the first to comment on "PS-ja kërkon shkarkimin e tij nga Presidenca, Meta feston datëlindjen e djalit: Besa- Besë me Besarin"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*