Publikohen fotot, kjo ishte gruaja e parë e Sabri Fejzullahut

Publikohen fotot, kjo ishte gruaja e parë e Sabri Fejzullahut

Publikohen fotot, kjo ishte gruaja e parë e Sabri Fejzullahut

Sabri Fejzullahu është ndër këngëtaret me të njohur në trojet shqiptare.Është legjendë e muzikës, këngëtar i pa zëvendësueshëm në skenën muzikore shqiptare. Karizmatik edhe sot e kësaj dite, ani pse në të 70-tat e tij. Sabri Fezjullahu ka treguar që është njeri i kohës, artist qe nuk skadon.
Edhe jeta private e tij ka bërë shumë përshtypje, madje që në vitet e para të karrierës së tij muzikore dhe artistike.Sabriu nga martesa e parë kishte dy fëmijë, një vajzë dhe një djalë, me të cilët edhe është parë shpesh, e i ka përmendur në disa intervista në revistën Kosovarja.

Be the first to comment on "Publikohen fotot, kjo ishte gruaja e parë e Sabri Fejzullahut"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*