Robert Berisha bën një dedikim special për vogëlushen e tij në ditën e vajzave, por Nora nuk reziston dot…


Sot në ditën ndërkombëtare të vajzave, edhe këngëtari i njohur Robert Berisha ka zgjedhur t’i bëjë një dedikim vogëlushes së tij Renee me ane te nje postimi, ashtu si shumë personazhe.

“Ti je dielli, hëna ime dhe gjithë yjet. Ti i jep kuptim jetës sime. Gëzuar ditën e bijave”, shkruan Roberti.

Ndersa Nora nuk ka mundur dot t’i rezistojë fotos dhe dedikimit pa nje koment te tille:

“Reneeja ime e bukur”, shkruan ajo.

Edhe pse është vënë re gjithmonë raporti perfekt pas ndarjes i Norës dhe Robertit, kjo foto tregon edhe një herë se sa mirë jane marredhenia e dyshes se njohur dhe kur bëhet fjalë për Renee, asgjë tjetër nuk ka rëndësi.

Be the first to comment on "Robert Berisha bën një dedikim special për vogëlushen e tij në ditën e vajzave, por Nora nuk reziston dot…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*