Robert Berisha kujton nënën e ndjerë/ Këtë kujtim të saj e kam të shtrenjtë, do ta mbaj në zemër

Robert Berisha publikon një foto të nënës së tij bashkë me Reneen. Këngëtari i njohur Robert Berisha është mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale.

Ai ditë më parë njoftoi fansat se ka ndërruar jetë nëna e tij, Teuta Berisha, e cila vite më parë vua nte nga një sëmundje.

42 vjeçari së fundmi ndau një fotografi të së ëmës në InstaStory, ku shfaqet përkrah Renee, në momentin kur lindi vajza e Robertit dhe këngëtares Nora Istrefi.

“Mami”, ka qenë përshkrimi i fotografisë që duket të jetë realizuar më 15 maj të vitit 2015, pikërisht ditën kur lindi Renee. Ditën e djeshme (e hënë), Roberti po ashtu publikoi një thënie të shkrimtares Elif Shafak, ku thuhej se nënat nuk shkojnë në parajsë kur vde sin, por shpirti i tyre qëndron ende për të parë fëmijët.

Be the first to comment on "Robert Berisha kujton nënën e ndjerë/ Këtë kujtim të saj e kam të shtrenjtë, do ta mbaj në zemër"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*