Romeo ja drodhi me vajzën e Ministrit/ Jonida Maliqit nuk i del e keqja: Hedh kunja për “nusen”

Pasi bënë publike lidhjen, pastaj ndarjen, e më pas ribashkimin, verën që lamë pas Romeo dhe Jonida mbushën rrjetin me foto e video prej një çifti të dashuruar.

Por vetëm pak javë më parë Albeu.com zbuloi se çifti nuk janë më bashkë e më pas ishte Jonida Maliqi e cila tha publikisht se është single.

Por menjëherë pas këtij lajmi, në rrjet po qarkullon lidhja e mundshme e Romeo Veshaj me vajzën e ministrit Niko Peleshi, Alekisa Peleshi, pas fotove që dyshja shpërndau në të njëjtin vend.

Pak minuta më parë Jonida Maliqi ka shpërndarë në InstaStory shprehjen:

“Mbaj më të mirin, harroj të tjerët”.

Menjëherë pas lajmëve që po qarkullojnë në rrjet, kjo shprehje duket se është e lidhur drejtpërdrejtë me situatën

Be the first to comment on "Romeo ja drodhi me vajzën e Ministrit/ Jonida Maliqit nuk i del e keqja: Hedh kunja për “nusen”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*