Rudina Dembacajt poston videon duke kërcyer, ish-burri bën komentin epik…


Ndarja e Rudina Dembacajt dhe Aleksandër Varfaj bëri bujë, teksa vajza e çiftit pas divorcit u vendos nën kujdestarinë e Rudinës dhe partnerit të ri të saj, Mark Frrokut. Mirëpo edhe pse lidhja e Rudinës dhe Aleksandrit mori fund, marrëdhënia e tyre duket se është në paqe.

Së fundmi moderatorja e njohur ka postuar një video ku kërcen me vajzën e saj dhe të Aleksandrit, Viktorian, teksa në sy ka rënë komenti i ish-burrit të Rudinës. Ai ka reaguar duke komentuar me dy zemra, ndërsa thuhet se dyshja mban një lidhje miqësore për shkak të vajzës.

Be the first to comment on "Rudina Dembacajt poston videon duke kërcyer, ish-burri bën komentin epik…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*