Rudina Magjistari ngel pa fjalë perseri, e ftuara ia kris të qarit, kur pa bashkeshortin që i solli live një….


Rudina ne Tv Klan eshte nje nga emisionet me te bukur ne Tv me histori shume te bukura.

Mbremjen e djeshme ishte e ftuar moderatorja Fatma Methasani ka treguar se Alfio i dhuronte çdo muaj lule në datën që ata ishin lidhur dhe dilnin në ndonjë darkë, por muajt e fundit kjo gjë nuk po ndodh se të gjithë përkushtimin e ka marrë Noah.

Ajo eshte shume e lumtur me te dhe plot dashuri.

Në këto momente asaj i vjen në studio një tufë me lule dhe një pusull nga Alfio i cili i shpreh dashurinë dhe respektin e madh që ka ndaj saj.

Fatma përlotet duke lexuar këtë pusull dhe në ato momente hyn Alfio në studio me byrek në dorë.

Per me shume shikoni videon

Be the first to comment on "Rudina Magjistari ngel pa fjalë perseri, e ftuara ia kris të qarit, kur pa bashkeshortin që i solli live një…."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*