Rudina Magjistarit i ndodh e keqja e madhe/ Aman ju lutem mos e besoni, s’është e vërtetë

Së fundmi moderatorja e njohur e Tv Klan, Rudina Magjistari është përballur me një të papritur jo të këndshme në rrjetet sociale.

Emri i saj është përdorur për të m ashtr uar njerëzit e zakonshëm. Është hapur një profil në “Facebook” dhe ka përdorur emrin dhe të dhënat e saj dhe shkruan se do shpërndajë para për ndjekësit.

Sapo e ka vënë re këtë adresë f alse, moderatorja përmes një statusi në Instastory i ka bërë thirrje të gjithë ndjekësve të mos bien pre e mashtrimeve të tilla dhe se duket qartë që janë gënjeshtra dhe nuk ka sens të besohen.

Be the first to comment on "Rudina Magjistarit i ndodh e keqja e madhe/ Aman ju lutem mos e besoni, s’është e vërtetë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*