Sa bukur tre breza! Pasi prezantoi burrin, gazetarja Eni Vasili poston foton me nënën me duart te barku i saj i rrumbullakosur nga shtatzania

Gazetarja Eni Vasili është në pritjen e ëmbël të dy vajzave. Një pritje që tashmë po shkon drejt fundit.

Me një foto të re ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur, gazetarja na prezantoi edhe nënën e saj dhe krah fotos vuri mbishkrimin ‘3 gjenerata’.

Të voglat që ende nuk kanë ardhur në jetë mezi po i pret gjithë familja, e kjo duket qartë. Eni ka hequr dorë nga të qenurit diskrete qëkur e bëri publike shtatzëninë e saj. Të shohim a do vazhdojë të ndajë me publikun edhe kur të vijnë në jetë vajzat.

Be the first to comment on "Sa bukur tre breza! Pasi prezantoi burrin, gazetarja Eni Vasili poston foton me nënën me duart te barku i saj i rrumbullakosur nga shtatzania"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*