Sa e dashka/ Nusja e Enverit e mbushi me të puthura nipin e tij: Dashuri moj dashuri…


Rezarta Shkurta është një këngëtare dhe biznesmene shumë e suk sesshme.
Ajo përflitet shpesh nëpër media për jetën e saj private dhe marrë dhënien që ka me bashkëshortin Ermal Hoxha.

Rezarta është mjaft ak tive në rrjetet sociale, ku shpesh herë ndan me ndjekësit e saj momente nga përditshmëria.

Së fundmi këngëtarja ka postuar një foto me Ermalin i cili shihet duke e puthur në qafë, ndërkohë që ajo bën selfie.

“Por fillimisht më lër të bëjë një selfie”, shkruan Rezarta krahas fotos ku të dy shihen në momente int ime.

Be the first to comment on "Sa e dashka/ Nusja e Enverit e mbushi me të puthura nipin e tij: Dashuri moj dashuri…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*