Sa e trishtë/ Aktorja e njohur turke humb burrin papritur: Ishte në lule të rinisë


Aktorja turke, Ozgu Namal, po përjeton një moment tepër të vës htirë në jetën e saj.

Özgü Namal’ın eşi Serdar Oral hayatını kaybetti! Serdar Oral kimdir?

Aktorja, e njohur ne Shqipëri në personazhin e ‘Elif’ në serialin ‘Lugina e Ujqërve, siç raportojnë mediat turke, ka humbur bashkëshortin e saj nga një su lm në zemër.

Namal dhe bashkëshorti i saj Serdal Oral ishin të martuar prej shumë vitesh dhe prindër të dy fëmijëve gjithashtu.

Vd ekja e bashkëshortit të Namal duket se është një rastësi e dh imbshme, pasi ajo përjetoi të njëjtin fat si personazhi i saj ‘Elif’ në serialin ‘Lugina e Ujqërve’, ku humbi të dashurin e saj, Ali Candan.

Be the first to comment on "Sa e trishtë/ Aktorja e njohur turke humb burrin papritur: Ishte në lule të rinisë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*