“Sa herë në javë bën s eks?”- Rudina Dembacaj nuk ia përton një përgjigje të sinqertë ndjekëses

Në fillim të këtij viti, Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Në fillim të këtij viti, Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Lajmin emocionues e dha vetë aktorja e humorit, duke publikuar në rrjete sociale disa foto të shkëputura nga ceremonia e zhvilluar në Bashkinë e Tiranës.

Mbrëmjen e djeshme, ajo vendosi të realizonte një bashkëbisedim me ndjekësit në Instagram, ku mori edhe pyetje të ndryshme, sidomos nga jeta private.

Një nga ndjekëset e ka pyetur:
“Sa herë në javë bën s eks?”

Ndërkohë, moderatorja i është përgjigjur pa komplekse:
“Mendova se ishe burrë që bëje këtë pyetje.
Qenke një zonjë.
Meqë pyetja është e sinqertë, do përgjigjem sinqerisht.
Unë nuk bëj s eks, bëj dashuri zemër”.

Rudina e ka treguar herë pas here se është shumë e hapur me të gjithë, prandaj ka zbuluar edhe se ka bërë botoks.

“Paske bo dhe ti botoks si shumica?”, ishte pyetja, së cilës Dembacaj iu përgjigj:
“Aman ma bëj hallall që kam heq rrudhat e mia”.

Duke qenë se partneri i saj ka tre fëmijë nga martesa e parë, aktorja nuk ka shpëtuar pa një pyetje edhe në lidhje me ta:
“Kë do më shumë nga fëmijët e Markut?”
Rudina shkroi se Erta Frroku është partnerja e saj në krim, duke lënë të kuptohet se me të ka një marrëdhënie edhe më të ngushtë.

Be the first to comment on "“Sa herë në javë bën s eks?”- Rudina Dembacaj nuk ia përton një përgjigje të sinqertë ndjekëses"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*