Saimiri u nda nga Meri dhe ka takuar Generdën në Gjermani? Ja çfarë deklarate ka dhënë ajo

Pas mbarimit të “Love Story”, u përfol se Saimiri ishte takuar me Generdën në Gjermani. Ndjekësit kapën një detaj dhe shkak u bënë postimet nga e njëjta makinë.

Generda ka vendosur të bëjë një bashkëbisedim me ndjekësit dhe ka treguar se që pas mbarimit të spektaklit nuk e ka takuar Saimirin.

Po ashtu edhe Saimiri muajin e kaluar në një intervistë për “Bordo”, tregoi se ai dhe Generda nuk jetojnë në një qytet dhe nuk ka asnjë arsye për ta takuar.

Be the first to comment on "Saimiri u nda nga Meri dhe ka takuar Generdën në Gjermani? Ja çfarë deklarate ka dhënë ajo"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*