Sekreti Për Fytyrë Që Shkelqen Qëndron Tek Ky Përbërës I Cili Është Në Kuzhinën Tuaj, Me Vetëm 1 Lugë Ju Do Të

Sekreti për fytyrë që shkelqen qëndron tek ky përbërës i cili është në kuzhinën tuaj, me vetëm 1 lugë ju do të

Sekreti për fytyrë që shkelqen qëndron tek ky përbërës i cili është në kuzhinën tuaj, me vetëm 1 lugë ju do të

Kështu që zgjidhni një majonezë të cilësisë së mirë për një trajtim relaksues të fytyrës. Ju duhen:
-Një lugë majonezë

-Një lugë uthull

Pasi të përzieni majonezën me një lugë uthull, lëreni disa minuta në frigorifer për një maskë të freskët. Aplikojeni më pas në fytyrë, në zonat që janë të thata. Masazhojeni butësisht dhe relaksohuni.

Duhen rreth 10-20 minuta që të absorbohet nga lëkura. Më pas masazhojeni fytyrën me gishta ose një peshqir të thatë për të hequr qelizat e vde. kura.

Lani më pas fytyrën me larësin tuaj të preferuar. Menjëherë do ta ndjeni lëkurën më të butë dhe më elastike.

Ju mund ta aplikoni këtë maskë edhe në zonat e tjera të thata të trupit si qafa, bërrylat dhe këmbët.

Be the first to comment on "Sekreti Për Fytyrë Që Shkelqen Qëndron Tek Ky Përbërës I Cili Është Në Kuzhinën Tuaj, Me Vetëm 1 Lugë Ju Do Të"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*