Shikoni sa bukur e ka rregulluar Xhensila dhomën e vajzës së saj Ajka…


Kengetarja Xhensila Myrtazaj dhe Bes Kallaku jane nje nga ciftet me te dashura te showbizit shqiptar dhe pas marteses se tyre me shume se ata vete vemendjen e mori vogelushja Ajka.

Tashme Ajka eshte rritur si nje zonjushe e bukur dhe Xhensila i ka bere nje surprize te vecante ne dhomen e saj. Xhensila i ka ndare me ndjekesit keto rregullime te dhomes se vajzes dhe duket dicka vertete e mrekullueshme.

Muret ne dhomen eajkes jane kthyer ne vepra arti dhe jane piktuaruar me doreme motive lulesh, ku mbizoterojne ngjyrat lejla, roze, dhe jeshilja. Madje ne koken e krevatit te vajzes Xheni ka dizenjuar nje kurore princesash me nje perde te bardhe.

Tani dhoma e Ajkes duket vertete nje dhome princeshash.

Be the first to comment on "Shikoni sa bukur e ka rregulluar Xhensila dhomën e vajzës së saj Ajka…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*