Shkëlzen Berisha feston ditëlindjen, ja çfarë suprize i bëri Armina…

Shkëlzen Berisha gjithmonë është i rezervuar nga publikimi i jetës private në rrjetet sociale ndërsa partnerja e tij Armina Mevlani është e kundërta.

Ajo është shumë aktive në këto rrjete ku publikon foto dhe video nga përditshmëria e saj.
Dhe sot blogerja e njohur ka publikuar pamje nga festa suprizë e ditëlindjes së partnerit të saj.

Shkëlzeni sot feston ditëlindjen dhe blogerja e njohur ka publikuar një video në Instastory ku shihen zbukurime feste dhe mbi të ka shkruajtur: “Djali i ditëlindjes”.

Kujtojmë që dyshja prej vitesh janë në një lidhje sentimentale.

Be the first to comment on "Shkëlzen Berisha feston ditëlindjen, ja çfarë suprize i bëri Armina…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*