SHlKONl Si Dukej Ardit Gjebrea Dhe Gruaja E Tij Në Vitet ‘80-Të! Nuk Do I NJlHNlT Nëse Nuk Do I Dinit Emrat


Një foto e këngëtarit dhe prezantuesit të njohur Ardit Gjebrea në rininë e tij di t’ju habisë.
Ai shfaqet në krahë të bashkëshortes së tij Anilës, i qeshur, me më shumë flokë dhe me disa kilogramë më tepër.shfaq fotot ne linkun posht

Për të gjithë adhuruesit, kuriozitetin e ka shuar këngëtarja Ronela Hajati, e cila ka publikuar foton e të atit Mirash Hajati,
gazetar dhe ish-drejtor i RTSH-së bashkë me Arditin e bashkëshorten e tij.
Këtë kujtim ajo e ka ndarë në Instagram dhe me sa duket fotoja është shkrepur në vitet ‘80-të.shfaq fo. tot ne lin. kun po. sht

Be the first to comment on "SHlKONl Si Dukej Ardit Gjebrea Dhe Gruaja E Tij Në Vitet ‘80-Të! Nuk Do I NJlHNlT Nëse Nuk Do I Dinit Emrat"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*