Shqiptarët e duan shumë/ Aktorja Turke shpallet ndër gratë më të bukura në botë

Bollyinside’ një nga faqet më të njohura në Indi ka identifikuar 10 gratë myslimane më të bukura në botë.

Aktorja e njohur turke, Fahriye Evcen u rendit e 10-ta në listën e 10 grave myslimane më të bukura në botë.

Për të disatën herë aktorja bie në sy dhe në vëmendjen e të gjithëve me hiret dhe pamjen e saj.
Burak duhet të ndihet vërtet shumë me fat për bashkëshorten e tij. Ndërsa në vend të pare u përzgjodh Ameerah Al-Taweel, një filantrope arabe dhe ish-princeshë.

Be the first to comment on "Shqiptarët e duan shumë/ Aktorja Turke shpallet ndër gratë më të bukura në botë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*