Shqiptarja Që S’u Plak Kurrë, S’do Ta Besoni Sa Vjeçe Është Valbona Selimllari…

Ajo është Miss-i i parë shqiptar dhe siç duket, e ka bërë në plan të mos ndryshojë kurrë pamjen e saj.

Në një intervistë sot për “Wake Up” në Top Channel, ikona e bukurisë shqiptare ka folur rreth jetës së saj. Ajo ka treguar se ka qenë shumë gjumashe kur ka qenë studenteNë fakt edhe sot vazhdon të jetë e tillë, por kur ka impenjime të rëndësishme nuk e ka aq problem zgjimin e mëngjesit.

Gjithsesi, Valbona ka treguar për herë të parë se ka e kanë përjashtuar një vit në shkollë, për shkak të gjumit të mëngjesit.Ajo është shprehur se ky është një gabim i madh, por që kjo gjë ka ndodhur.

Më kanë përjashtuar, kam një vit të humbur prej gjumit të mëngjesit. Është gabim i madh. Kijeni parasysh, gabim shumë i madh”.Ajo ka folur edhe për moshën e saj.Nuk ka asgjë për t’u fshehur. Unë jam e ’72-shit, ndonëse kudo ma shkruajnë ’73-shi.’Pra, nëse i bëjmë llogaritë mirë, Selimllari është 45 vjeçe si dhe ka edhe 3 fëmijë…Klikoni ne reklajm dhe lexoni me shumë informacione nga ky artikull

Be the first to comment on "Shqiptarja Që S’u Plak Kurrë, S’do Ta Besoni Sa Vjeçe Është Valbona Selimllari…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*