Si arriti shoferi i Mercedes ta kryejë këtë ‘manovër’? Videoja që po çmend rrjetin

Si arriti shoferi i Mercedes ta kryejë këtë ‘manovër’? Videoja që po çmend rrjetin

Një skenë interesante, vendndodhja dhe koha e së cilës ngjarje nuk dihen, u postua në profilin e Instagram-it të autoprove.it.

Sipas mediave të huaja, bëhet fjalë për një faqe, e cila rregullisht poston skena të pazakonta nga rrugët nëpër botë.

Dhe siç mund të shihet në videon e shkurtër, makina Mercedes përfundoi mbi një automjet tjetër Golf.

Pyetja që shtrohet është: Si arriti të kryejë këtë manovër, shoferi i Mercedes-it!? Veç kësaj, nuk dihet nëse ndonjë nga shoferët mbeti i lënduar, dhe nëse shoferi ishte brenda makinës.

Be the first to comment on "Si arriti shoferi i Mercedes ta kryejë këtë ‘manovër’? Videoja që po çmend rrjetin"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*