Si rrallë më parë! Edi Rama publikon foton nga pushimet në Tropojë me gruan Lindën dhe Zahon: Ja çfarë shkruan…


Kryeministri Edi Rama është zhvendosur këtë fundjavë në Valbonë, Tropojë, së bashku me bashkëshorten e tij, Lindën dhe djalin e vogël, Zaho.

Në foton e postuar nga vetë kryeminstri në rrjetet sociale, kreu i qeverisë shihet i buzëqeshur pranë familjes së tij teksa nuk ka harruar të vendosë maskën mbr ojtëse.

Rama dhe Linda shihen të maskuar, ndërsa Zaho i vogël duke qenë se është nën moshën 12 vjeç mund ta shijojë natyrën pa kufizime.

Ne i urojme dite te bukura se bashku.

Be the first to comment on "Si rrallë më parë! Edi Rama publikon foton nga pushimet në Tropojë me gruan Lindën dhe Zahon: Ja çfarë shkruan…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*