Sinan Hoxha emocionon me urimin për gruan e tij Andrrën: Ti je gjithçkaja ime/ Sa çift i bukur janë

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë ndër çiftet më të dalluar në mediat rozë.

Duke qenë aktiv në rrjete sociale, ata gjithmonë kalojnë në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që feston ditëlindjen gruaja e tij, ai ka shkruar fjalët më të mira dedikuar asaj.

“Urime ditëlindjen, gjithçka e imja”, ka shkruar ai.

Theksojmë, ata një muaj më parë u bënë prindër për herë të dytë të një djali.

Be the first to comment on "Sinan Hoxha emocionon me urimin për gruan e tij Andrrën: Ti je gjithçkaja ime/ Sa çift i bukur janë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*