“Sot humbëm sheqerin e familjes tone”/ Ditë zi e për kengetaren Albërie Hadergjonaj


Albërije Hadërgjonaj ka humbur një person shumë të dashur dhe i ndjeri ka qenë shoku i saj më i mirë, teksa e konsideron si ‘vëlla’.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja

Ajo shkruan se:‘Sot eshte dite zi je per gjithe familjen. Sot humbem sheqerin e familjes. Une nuk mundem ta besoj.

Alberti eshte djali i vajzes se dajes por per mua ishte shoku me i mire. Sa her mblidheshim ne ver gjat pushimeve verore ne te dy kishim nji mision.

Ti gezonim te gjithe e ne menyre te veqant nenat tona qe na rriten jetim! Alberti sa shume u luta per ty. Ta kaloje dhe te sheroheshe.

Be the first to comment on "“Sot humbëm sheqerin e familjes tone”/ Ditë zi e për kengetaren Albërie Hadergjonaj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*