Sot i kërcejmë të gjithë këngët e saj në dasma/ E gjeni dot se kush është kjo bebe e bukur…


Vogëlushja në foto, sot është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur kosovare, Remzie Osmanin.

Me zërin e veçantë dhe performancat mbresëlënëse, këngëtarja ka bërë për vete publikun.

Krahas fotografisë bardhë e zi me të ëmën, ajo shkruan: “Sa te bukura femrat shqiptare e ne kete rast Nana ime. Une 6 muaj”.

Be the first to comment on "Sot i kërcejmë të gjithë këngët e saj në dasma/ E gjeni dot se kush është kjo bebe e bukur…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*