Surpriza Me E Bukur Qe I Bejne Pëllumb Piperos Ja Se Si Shprehet Ai/ Joooo Nuk Me Besohet, Wow…

Nje nga emisionet me te bukur dhe shume te ndjekur.

Të shtunë rikthehet perseri ne ekranin e Top Channel emisioni Dua të të bëj të lumtur, me të tjera kushte, por me të njëjta emocione.

Në emisionin e radhes, i pari pas rikthimit, do të jetë i ftuar mjeku i njohur Pëllumb Pipero ku ai me keshillat e tij mberthen te gjithe njerezit pas ekranit te televizorit.Moderatorja Arbana Osmani ka postuar një video nga promo e emisionit, ku shihet mjeku Pipero i cili habitet nga surpriza qe i bejn ne emision.

“Jooo, nuk me besohet. Wow, dëgjohet të thotë në studio Pipero pa zbuluar më shumë se kaq se cfare ndodh.
Per me shume duhet ta ndiqni diten e shtune kete surprize te bukur qe i bejne doktorit te mrekullueshem,linku me poshte

Be the first to comment on "Surpriza Me E Bukur Qe I Bejne Pëllumb Piperos Ja Se Si Shprehet Ai/ Joooo Nuk Me Besohet, Wow…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*