Tani Të Merr Më Qafë/ Por Si Dukej Alketa Vejsiu Para Se Të Bëhej E Famshme

Tani të merr më qafë/ Por si dukej Alketa Vejsiu para se të bëhej e famshme

Tani të merr më qafë/ Por si dukej Alketa Vejsiu para se të bëhej e famshme

Alketa Vejsiu është një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar.
Por ajo është kujdesur gjithnjë që të jetë shumë e rezervuar përsa i përket famlijes seë saj dhe i shfaq ata rrallëherë në postime në rrjete sociale për të mos thënë fare.

Prezantuesja e njohur e televizionit Klan, Alketa Vejsiu ka publikuar në rrjetin e saj social në Instagram një fotografi ku ajo shihej bashk me vëllaun e saj kur ishin të vegjël.
Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj emocionet që ka përjetuar kur ka parë këtë foto.

Ajo kishte shkruar në mbishkrimin e saj se këtë foto e kishte realizuar kur ishte shumë e vogël me vëllain e saj tek sheshi “Skënderbeu” me rrobat më të mira që kishin në atë kohë.
Siç duket kjo foto i ka ngjallur Alketës shumë nostalgji, pasi edhe ka pranuar që ta ndajë me ndjekësit e saj në Instagram.

Be the first to comment on "Tani Të Merr Më Qafë/ Por Si Dukej Alketa Vejsiu Para Se Të Bëhej E Famshme"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*