Taulant Balla i përvishet keq Metës pas humbjes së opozitës/ Baba Like dridhe se i ke lëshuar pëllumbat, do të nxjerrim në pension

Taulant Balla paralajmRroi fillimin për herë të dytë të procedurave ptATr shkarkimin e Presidentit Meta.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Balla shkruan se pas përfundimit të numërimit të votave për kandidatët, maxhoranca do të ‘fillojë bërjen e letrave gati’ për shkarkimin e Metës.

Pritet që gjithçka të nisë ditën e hënë, ku presidenti do të duhet të përballet me një tjetër procedurë shkarkimi.

‘Me Baba Dridhe Liken çuditen vetëm ata që s’e kuptojnë akoma që i ka lëshuar pël lumbat përfundimisht! Askush s’ka pritur të mbajë fjalën për dorëheqje! Po ja të mbarojë procesi i numërimit dhe t’ia bëjmë gati letrat e pensionit, të pijë raki me çifteli me Saliun ke azili Lalzit!’, shkruan Balla.

Por i menjëhershëm ka qenë përgjigja e zëdhënësit të presidentit, Tedi Blushi. ‘Tao Tao AFROHU AFROHU!

Se do ta marrësh përgjigjen ti dhe të gjithë a rmiqtë e Shqipërisë!’, shkruan Blushi në Facebook.

Be the first to comment on "Taulant Balla i përvishet keq Metës pas humbjes së opozitës/ Baba Like dridhe se i ke lëshuar pëllumbat, do të nxjerrim në pension"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*