Të dy janë mjaft të njohur për publikun : Bëhet fjalë para 30 vitesh, e gjeni dot se cilët janë personazhet në fjalë…

Të dy janë mjaft të njohur për publikun : Bëhet fjalë para 30 vitesh, e gjeni dot se cilët janë personazhet në fjalë
Një foto e këngëtarit dhe prezantuesit të njohur Ardit Gjebrea në rininë e tij di t’ju habisë.

Ai shfaqet në krahë të bashkëshortes së tij Anilës, i qeshur, me më shumë flokë dhe me disa kilogramë më tepër.

Për të gjithë adhuruesit, kuriozitetin e ka shuar këngëtarja Ronela Hajati, e cila ka publikuar foton e të atit Mirash Hajati, gazetar dhe ish-drejtor i RTSH-së bashkë me Arditin e bashkëshorten e tij.

Këtë kujtim ajo e ka ndarë në Instagram dhe me sa duket fotoja është shkrepur në vitet ‘80-të

Be the first to comment on "Të dy janë mjaft të njohur për publikun : Bëhet fjalë para 30 vitesh, e gjeni dot se cilët janë personazhet në fjalë…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*