Të ik mendja kur e shikon/ Kjo është shtëpia super luksoze e Arbana Osmanit: O perëndi sa shumë rroba paska….

Të ik mendja kur e shikon/ Kjo është shtëpia super luksoze e Arbana Osmanit: O perëndi sa shumë rroba paska

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj jane nje nder ciftet me te dashur dhe me cool te showbiz-it shqiptar.
Moderatorja e njohur na rrefeu ca gjera te reja per regjisorin me ane te nje video ku shfaqeshin ne zonen e garderobes se Eduartit.

Ne raftet e Eduartit paska nje hapesire te tere dedikuar per veshjet, ateletat dhe bluzat sportive.
Nje nder fiksimet e regjisorit qenkan kapelat.

Partnerja e tij, Arbana nuk e kupton dot pse te gjitha kapelat duhet te jene njesoj teksa eshte duke e xhiruar.

Meshkujt e kane te veshtire te kuptojne 10 pale kepuce te se njejtes nuance sic edhe asnje nga vajzat s’do t’i jepte dot shpjegim ketij fiksmi mashkullor.

Ndersa Arbana na ka treguar vete se eshte e fiksuar pas cantave dhe kepuceve.
Nga pamjet e publikuara nga garderoba e Eduartit mund ta marrim me mend se cfare ndodh ne raftet e moderatores.

Arbana dhe Eduarti paskan fiksimet e veta dhe nje gare garderobash.

Be the first to comment on "Të ik mendja kur e shikon/ Kjo është shtëpia super luksoze e Arbana Osmanit: O perëndi sa shumë rroba paska…."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*