Të Përlot Nëna Plakë Shqiptare/ Ja Si Më Kapi Nipi Me Zor: Ky Shpirt E Di

Të përlot nëna plakë shqiptare/ Ja si më kapi nipi me zor: Ky shpirt e di

Saimir Metani, 36-vjeç është kapur nga p olicia për shkak se a kuzohet për pë ardhun imin e gjyshes së tij 89-vjeçare.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Grabian, Divjakë, në banesën e gjyshes së tij, shtetases H. K., 89 vjeçe, ku 36-vjeçari e ka dhu n uar dhe kryer ma rrëd hënie me dh un ë me këtë shtetase.
Njoftimi i po li ci së:
Specialistët për He tim in e Kr imeve në Komisariatin e P ol ic isë Divjakë,

ar res tuan në flagrancë shtetasin S. M., 36 vjeç, banues në Lushnjë, pasi dyshohet se në fshatin Grabian, Divjakë, në banesën e gjyshes së tij, shtetases H. K., 89 vjeçe…Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis.

Be the first to comment on "Të Përlot Nëna Plakë Shqiptare/ Ja Si Më Kapi Nipi Me Zor: Ky Shpirt E Di"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*