Thanë Që Ishte Ndarë Nga Seldi/ Reagon E Dashura E Këngëtarit.


Thanë që ishte ndarë nga Seldi/ Reagon e dashura e këngëtarit.
Sipas mediave kosovare, kjo bëhet e ditur nga miq të ish-çiftit por është Sindi ajo e cila vazhdimisht po e mohon këtë fakt.

Ndërkohë, nuk ka asnjë fotografi të përbashkët në llogaritë e të dyve në rrjetet sociale. Seldi dhe Sindi u fejuan një vit më parë, kur Seldi i propozoi asaj në ditëlindje.
Mirëpo, pas këtij lajmi ka folur më në fund, modelja Sindi Çela e cila reagoi sërish me një video në Instastory ku tha: “Shkurt dhe shqip: Nuk jam e ndarë nga Seldi dhe nuk kam qenë ndonjëherë e ndarë. Kështu që, gëzuar!”

Be the first to comment on "Thanë Që Ishte Ndarë Nga Seldi/ Reagon E Dashura E Këngëtarit."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*