Transformim i madh nga Arta Bajrami, shikoni si duket para dhe pas ndërhyrjeve…


Arta Bajrami ka kohë që nuk ka promovuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Megjithatë, këngëtarja në fjalë aktive di të tregohet në rrjetet sociale.

Bajrami e cila është nënë e tre fëmijëve po mbahet në formë të mirë trupore.

Më poshtë mund të shihni disa fotografi të saj, në të cilat mund të vëreni ndryshimin ndër vite.

Be the first to comment on "Transformim i madh nga Arta Bajrami, shikoni si duket para dhe pas ndërhyrjeve…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*